DARPLASTİK İletişim
+90 (216) 364 97 45
+90 (542) 566 61 28

Tarihçemiz

 

Bayraktar Ticaret 1985 yılında İstanbul'da kurulmuştur. Bayraktar Ticaret, Türkiye içinde, süreklilik içeren çözümler ile müşteri sürdürülebilir çözümler sağlamaktadır. Bizim başarımız, müşteri odaklı vizyonumuza dayanmaktadır. Esnek üretimimiz, teknolojik dönüşümün çok hızlı olduğu ve müşteri beklentilerinin çok çabuk değiştiği bir dünyada profesyonel bütünlüğümüzün bir göstergesi olmuştur.

 

Bayraktar Ticaret kurulduğu günden bu zamana kadar her zaman sektörde öncü ve yenilikçi olmuştur. Cam çağ kaşığı , pazar arabası , araba çekme halatı vb. ürünleri piyasaya sürerek piyasaya giriş yapmış daha sonra Ar-Ge çalışmaları ile çamaşır ipi ve klips imalatı üretimine geçerek sektörün öncülerinden olmuştur.

 

Biz, müşterilerimizi; kendi pazarlarında onlara rekabet avantajı sağlayacak şekilde desteklemeye çalışır. Bu desteği de üst güvenirlilik ve kalite, daha fazla verimlilik, ürün farklılaşması, yüksek kaliteli müşteri ilişkileri ve sürekli yenilik yaparak sağlarız. Know-how kapasitemiz, becerikli, nitelikli ve deneyimli kadroumuz ile bütün ihtiyaçlarınızı gidererek doğru ürünü doğru fiyatla sizlere sunarız.